kadın

Son Yılın Bayan Gözlük Modası
Her yıl biterken son yılın modaları daha fazla trend olmaktadır. Özellikle yaz rengi modası olan gözlük modası, her yaz başlangıcında tekrar ortaya çıkmaktadır. Özellikle 2017 yılında en çok kullanılan bayan gözlük modası 2018 yazında da görürseniz şaşırmayın. Çünkü 2017 modasına ait bayan gözlükler hala talebi yüksek gözlük modaları arasında yer almaktadır.
Özellikle ikili camlı kadın gözlükler 2017 senesinde en fazla trend olan gözlükler arasında bulunmaktadır. Bu gözlüklerin güzelliği ise sanki üst üste birden fazla cam konulmuş gibi duruyor ve sıra dışı olması da ayrı bir güzellik katıyor.


Gözlük Kombinesi
Pastel renkli yaşam tonları sadece yaşam kıyafetlerde değil gözlüklerde de epey moda olmuş durumda. Lila, pudra pembesi gibi renkler göz alıcı güzelliği sayesinde bayanların gözde gözlüklerinden bir tanesidir. Özellikle kedi tipli gözlükler de tercih edilen pastel renkler arasında yer alır.

 


Armani markası adı altında olan neon gözlükleri de 2017 yılında ciddi anlamda rağbet görmüştür. Neon çizgi desenli olan bu bayan gözlük modelleri, yeni trend katmakla beraber sunduğu güzel tasarım ve dizaynı sonucu en çok sevilen gözlükler arasına girmeyi başarmıştır.
Özellikle Dolce & Gabbana markalı bayan gözlükleri çok fazla moda olmuş ve talep görmüştür. Bayanların en çok tercih ettiği bu marka, firmanın ürettiği tüm ürünler ayrıca birbirinden güzel ve farklı olmakla beraber yaşam moda tutkusu yüksek gözlüklerdir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “kadın”

Leave a Reply

Gravatar